השירותים שלנו

מכונאות וטיפול תקופתי

אם אתם מוצאים את עצמכם מתרוצצים ממוסך למוסך, אם נמאס לכם להתנהל מול מוסכניקים לא מקצועיים או אם התקלה ברכב אינה נפתרת הגעתם למקום הנכון. מוסך ״חלילי״ הינו מוסך מקצועי, מורשה מטעם משרד התחבורה. אנו נעניק לכם מענה מהיר לכל צורך תוך שמירה על מחיר הוגן, מקצועיות ואיכות.

פחחות וצבע

אם חשובה לכם איכות העבודה ואתם שמים דגש גם על הפרטים הקטנים הגעתם למקום הנכון. אנו מעניקים שרותי פחחות וצבע ברמה הגבוהה ביותר. אם רכבכם עבר תאונה או אם הצבע דהה אנחנו נדאג לטפל בו בצורה הטובה ביותר. אנו עובדים עם החומרים הטובים ביותר ומקפידים על רמת גימור מעולה.

חשמל ומיזוג אוויר

אנו מציעים שירות מקצועי לטיפול ותיקון בבעיות חשמל ברכבים. השירות כולל איתור ותיקון בעיות במזגן, טיפול במצבר וגירוד, וגם תיקון כל תקלה חשמלית אחרת שעשויה להתרחש ברכבך. צוות המומחים שלנו יבצע את התיקונים הדרושים על מנת להבטיח את ביצועי הרכב ונוחות הנהיגה שלך.

שיפור ביצועי הרכב​

שיפור ביצועי הרכב עם מערכות מתקדמות ביותר. ניהול מנוע מתקדם וניהול גיר מותאמים אישית. ביטול DPF, אוריאה ועצור וסע. אנחנו מתמחים בשיפור ביצועים ברמה הכי גבוהה. לעסקים וסוחרים. בואו וגלו את הפוטנציאל האמיתי של רכבכם.

הכנה והעברת טסט

אם התנהלות מול גורם אחד חשובה לכם ואם נמאס לכם להפסיד ימי עבודה אנחנו כאן כדי להעביר עבורכם את ״מבחן הרישוי״. יש לנו נסיון רב שנים ואת הסבלנות לעשות זאת. כל מה שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו ולתאם הגעה (אנחנו יכולים להגיע אליכם לאסוף את הרכב – בתוספת תשלום) ואנו נעשה עבורכם את העבודה מא׳ ועד ת׳.